Kazimierowicz ratuje punkt dla Poniatowic !

W niedziele drużyna Poniatowic udała się na mecz do Długołęki gdzie podejmowali tamtejszą drużynę uplasowaną o jedno miejsce niżej niż Poniatowice.

Mecz rozpoczął się w trudnych warunkach wiatr nie pozwalał na swobodne granie w piłkę i ograniczał oba zespoły. Spotkanie było bardzo wyrównane obie drużyny starały się stwarzać sytuacje lecz żadna nie przyniosła bramki. Dopiero w ostatnich minutach zaczęły padać bramki. W 89 minucie po faula zawodnika gości sędzia podyktował rzut wolny w odległości 20m od bramki, zawodnik gospodarzy pewnym strzałem pokonał bramkarza Poniatowic i było 1-0. Sędzia doliczył 4 minuty, i w 92 minucie tym razem rzut wolny dostali zawodnicy z Poniatowic. Do piłki podszedł pewnie M.Kazimierowicz i silnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy dając tym samym punkt dla Poniatowic. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Na następny mecz zapraszamy już w SOBOTĘ o godz. 17:00 na boisku w Poniatowicach gdzie gospodarze zagrają z Borowianką Borowa. ZAPRASZAMY !