Nowy trener, świetna gra i czyste konto !

Był to jeden z lepszych meczy naszego KS-u. W tym meczu naprawdę "TWORZYLIŚMY DRUŻYNĘ". Zarówno my jak i przeciwnik stwarzaliśmy okazję do zdobycia bramki i wyjścia na prowadzenie. Jednak pierwsza bramka padła dopiero po przerwie. Rzut rożny dla Poniatowic, do narożnika boiska udał się Tomasz Lis. Posłał "ciętą" piłkę w pole karne, a z 11 metra mocnym strzałem popisał się Paweł Kotwa. Piłka jednak została zblokowana i po rykoszecie trafiła pod nogi Przemka Kucharskiego. Ten opanował piłkę i powtórzył strzał Pawła. Tym razem padła już bramka :)
Kolejna akcja zakończyła się rzutem karnym dla Poniatowic. Faulowany Paweł Kotwa wykorzystał "jedenastkę" i dał Poniatowicom dwubramkową przewagę.
Do piłkarskiej przygody powrócił Przemysław Dwojak. Jego pewne interwencje między słupkami kilka razy uchroniły nas przed stratą bramki, w związku z czym udało się zachować czyste konto. To zasługa całego zespołu, ale w głównej mierze to właśnie dzięki Przemkowi zgarnęliśmy wczoraj 3pkt.
Jeszcze raz wielkie brawa dla naszego bramkarza, kibice i zawodnicy bardzo na niego liczą!
Po zakończeniu spotkania, cała drużyna w świetnych nastrojach udała się do swoich domów żeby świętować wygraną.

Od wczoraj nowym trenerem został Marcin Machnik, witamy na pokładzie i pokładamy duże nadzieję !