II Kolejka za nami !

Za nami II kolejka wrocławskiej B-Klasy. Niestety drużyna z Poniatowic po raz drugi nie dała rady przeciwnikowi i uległa tym razem Olimpii Oleśnica 4;0. Od początku drużyna z Oleśnicy chciała przed własną publicznością pokazać klasę i tak się stało jednak nie miała tak łatwo, dopóki nie zdobyli gola z rzutu karnego. Do przerwy wynik był już 3-0. Po 45 minutach na boisku pojawiło się dwóch zawodników Paweł Lis oraz Tomasz Kapka. W 55 minucie kontuzji doznał nasz środkowy pomocnik Paweł Kotwa, który musiał zejść z boiska, 15 min później tym razem doznał Paweł Lis jednak dokończył grę do końca meczu. Około 75 minuty Olimpia znowu przycisnęła i dopięła swego zdobywając 4 bramkę. Miejmy nadzieje, że w następnym meczu piłkarze z Poniatowic zdobędą pierwsze punkty w tym sezonie. Na Następny mecz zapraszamy za dwa tygodnie 14 września na boisko w Szczodrowie z Widawą Stradomią o Godz. 14.00 Zapraszamy !