Po trzy oczka do Długołęki !

Długołęka 2000 - 6pkt., 3 rozegrane mecze, 6 pozycja w tabeli
Przegrany mecz wyjazdowy ze Śliwicami, wysokie zwycięstwo 10:2 u siebie z Wilczycami, oraz zwycięstwo 4:2 na wyjeździe z Piastem Dobrzeń.

W sezonie 15/16 wygrana Poniatowic w rundzie jesiennej 2:0 oraz remis 1:1 w meczu wyjazdowym, gdzie bramkę na wagę remisu w końcówce meczu zdobył Mateusz Kazimierowicz. Precyzyjnym strzałem "po długim słupku bramki" pokonał bramkarza gospodarzy tamtego meczu.
Tak jak wtedy, tak między innymi w minioną niedzielę znów okazał się decydującym zawodnikiem w naszym zespole. Show rozpoczął w 80 minucie strzelając bramkę z rzutu wolnego, i kilka minut później kolejny rzut wolny zamienił na bramkę. Dzięki czemu odmienił wynik meczu z 3:0 na 3:2. Zaś w doliczonym czasie gry bramkę na wagę remisu strzelił Przemysław Kucharski. Dzięki temu zdobyliśmy cenny punkt z twardym rywalem i ukradliśmy mu 2 punkty.