Poniatowice górą w meczu przeciwko Długołęce 2000 !

W meczu przeciwko Długołęce 2000 zwycięsko wyszli zawodnicy z Poniatowic.

Od pierwszego gwizdka gospodarze przeważali i stwarzali dobre sytuacje w polu bramkowym gości. Zawodnicy Długołęki odpierali ataki gospodarzy i wyprowadzali groźne kontrataki ale nie zdołali w żadnej sytuacji pokonać młodego bramkarza Poniatowic. Około 35 minuty z połowy boiska prostopadłą piłkę w pole karne posłał T.Kapka, a P.Lis z zimną krwią pokonał bramkarza podcinając nad nim piłkę, która wylądowała w siatce gości. Dziesięć minut później zespół strzelił drugą bramkę "do szatni", bramka padła za sprawą K.Morawskiego, który zabawił się z obrońcami w polu karnym i wyszedł sam na sam z goalkeeperem i posłał piłkę do bramki.

W drugiej połowie do roboty wzięli się goście. Coraz mocniej naciskali gospodarzy ale nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Poniatowic.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na środowy mecz PUCHARU POLSKI z Pogonią Oleśnica. Mecz odbędzie się na boisku w Poniatowicach o Godz.17.00 ZAPRASZAMY !