Rozpoczynamy Ligę !

W niedzielę 24 sierpnia rozpoczęła się pierwsza kolejka B - Klasy. W pierwszym meczu Poniatowice na boisku w Szczodrowie podejmowały rywala z Borowej. Niestety w meczu o pierwsze punkty ulegliśmy rywalom 5-4. Po przebiegu meczu nikt się nie spodziewał że będzie wynik korzystny dla rywala ale rywale mieli więcej szczęścia niż przypuszczali. Zawodnicy z Poniatowic zagrali bardzo dobry mecz ale linia defensywna popełniła zbyt wiele błędów w obronie co się przełożyło szybko na wynik. Po meczu dostaliśmy informacje że nasza drużyna wygląda na prawdę solidnie i wielu zawodników rywala po tym meczu przypuszczało że byliśmy w znaczniej lepszej lidze. Dziękujemy za liczne przybycie kibiców i już zapraszamy na następny mecz, który odbędzie się już w niedzielę 31 sierpnia o Godz. 14.00 Na stadionie na Ul. Brzozowej w Oleśnicy gdzie zmierzymy się z tamtejszą Olimpią Oleśnica. ZAPRASZAMY !